نسخه بتا اپ BABB

اپ BABB یک نرم افزار بانکداری مبتنی بر رمزنگاری برای مدیریت توکن ها و جذب سرمایه است. نسخه بتا اپ BABB در 12 فوریه سال جاری آغاز به کار می کند.

این اپ در اواخر سال 2019 وارد یک دوره خاموشی شد و تمام ارتباطات خارجی خود را قطع کرد. این خاموشی برای تمرکز هرچه تمام تر بر روی آزمایش ها و راه اندازی نسخه بتا صورت گرفت.

با استفاده از این پلت فرم کاربران نه تنها می توانند دارایی های خود را مدیریت کنند، بلکه می توانند از این دارایی ها برای اهدا به صورت خصوصی و عمومی در سراسر جهان بهره ببرند. هدف این اپ این است که کاربران بتوانند هدایای خود را مستقیما به محل مورد نظر برسانند و هزینه کمتری برای تراکنش متقبل شوند.

تیم BABB اعلام کرده است که چندین ماه شگفت انگیز را از نظر تامین سرمایه و بازاریابی پشت سر گذاشته است و هر روز اهداف خود را به پیش برده است. این تیم عنوان داشته که هیچ چیز جلودار آنها نبوده است و این اپ در هفته های گذشته در دست شرکای متخصص این مجموعه بوده است و از روزنه آزمایش های بسیار دقیق امنیتی عبور کرده است. این پلت فرم برای آن طراحی شده است که هزینه های جا به جایی داخلی و بین المللی را تا حد امکان برای کاربران کاهش دهد. این تیم اعلام کرده است که معتقد است باید از فناوری در جهت مثبت استفاده کرد و ثروت را در تمام جهان به صورت مساوی تقسیم کرد.

لیست انتظار نسخه بتا اپ BABB برای تعداد محدودی از کاربران باز شده است.

0

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید