فول نود بیت کوین روی تسلا

یک برنامه نویس بیت کوین اخیرا فول نود بیت کوین روی تسلا را راه اندازی کرد

یک کاربر توییتر با نام بیکوین اخیرا چنیدن کلیپ بر روی حساب کاربری خود آپلود کرده است که نشان می دهد کامپیوتر خودروی برقی تسلا به عنوان فول نود بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس این ویدئو بیکوین توانست با استفاده از سیستم عامل خودروی برقی تسلا بلاک چین بیت کوین را دانلود کرده و به عنوان یک فول نود کاملا کاربردی از آن استفاده کند.

 بیکوین تعدادی پروژه برای استفاده هرچه بهتر از نود بیت کوین را به نمایش گذاشته است که یکی از آنها دانلود این بلاک چین بر روی خودروی برقی تسلا بوده است.

با این حال بعضی از کاربران توییتر در واکنش به اقدام دانلود فول نود بیت کوین روی تسلا ، از خطرات اجرای یک فول نود بر روی یک خودروی در حال حرکت صحبت کرده اند.

برندی لی کوماچو به این نکته اشاره کرد که این نود می تواند بر روی سیستم کلی تسلا تاثیر منفی بگذارد و باعث اثرات مخرب دائمی بر روی سیستم ذخیره سازی این خودرو شود.

وی عنوان داشته است که به دو دلیل این فکر چندان خوب نیست:

اول آن که حافظه و پردازش اطلاعات  که می تواند بر روی UX تاثیر گذار باشد

و دوم حافظه داخلی تسلا در این زمینه شناخته شده است که به علت محدودیت بارگذاری و خوانش اطلاعات از حافظه با مشکل عمر کوتاه ماژول حافظه رو به روست.

علیرغم این اظهارات باقی کاربران این اقدام بیکوین را تحسین کردند. ممکن است که نتوانیم با خودروهای خود پرواز کنیم، ولی می توانیم بلاک چین را بر روی خودروی خود اجرا کنیم.

0

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید