مشارکت امورگو کاردانو با ازبکستان

امورگو، بازوی تجاری و ریسک کاردانو، در زمینه بلاک چین مشارکتی را با آزانس ملی مدیریت پروژه دولت جمهوری ازبکستان آغاز کرده است. مشارکت امورگو کاردانو با ازبکستان از مشاوره گروه KOBEA و هولدینگ بلاک چین اینفینیتی نیز بهره می برد و قصد دارد تا قالب کاری قانونی برای ارائه توکن ها (STO) و صرافی های دیجیتال (STX) در این کشور ایجاد کند.

بر اساس گزراشات KOBEA به عنوان مشاور و در قالب پل ارتباطی بین سیستم بانکی و رمزنگاری فعالیت خواهد کرد.

بدین ترتیب بخش تجاری کاردانو نیز بخش توسعه ساختار کسب و کار درون قالب کاری را به عهده خواهد داشت.

در حال حاضر امورگو در حال انجام امور مربوط به ارائه پلت فرم بلاک چین به دانشگاه های ازبکستان است. از دانش این تیم برای توسعه پروژه های بلاک چینی استفاده می شود.

به گفته کن کوداما، مدیر عامل امورگو، جمهوری ازبکستان درهای خود را به روی نوآوری باز کرده است.

مشارکت امورگو کاردانو با ازبکستان برای امورگو نقطه عطفی در توسعه پروژه است. به گفته مدیر امورگو همکاری با نهادهای دولتی یک کشور و توسعه راهکارهای مبتنی بر بلاک چین بسیار حائز اهمیت است.

در نتیجه قانون گذاری برای STO و STX می تواند به به روز رسانی ساختارهای قدیمی اقتصادی که در بازار سنتی مورد استفاده قرار می گرفته است، کمک کند.

بلاک چین در ازبکستان

در ازبکستان بلاک چین برای استفاده در نظام بانکداری، بخش خدمات درمانی و مستقلات و همچنین صدور کارت شناسایی الکترونیکی به رسمیت شناخته می شود. سیستم هایی ویزا، مستر کارت، یونیون پی و سوئیفت نیز اعلام کرده اند که در حال توسعه و برنامه ریزی برای استفاده از بلاک چین هستند.

ازبکستان به طور مدام به دنبال پیدا کردن راهکارهایی برای استفاده از بلاک چین بوده است. در آوریل ماه گذتشته رئیس جمهور این کشور شوکت میرضیایف اعلام کرد که دستگاه ها خود را برای اقدامات قانونی جدید آماده کنند که شامل مواردی چون تجارت الکترونیک و گردش رمزارزها می شود.

امید می رود که به زودی تمام کشور از فناوری بلاک چین استفاده کند. این مسیر زندگی را نه تنها برای نهادهای دولت بلکه برای مردم نیز آسان تر می کند. به گفته پارلمان این کشور این اتفاق تا 2030 خواهد افتاد.

0

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید