خانه تماس

تماس

در سال 1390 شماری از متخصصین و پیشتازان صنعت بلاکچین و رمز ارزها، ساکن در کشور های مختلف، گرد هم آمده و به صورت یک تیم تخصصی در این حیطه مشغول به فعالیت شدند. به فاصله اندکی بعد از تشکیل، این تیم موفق شد بزرگترین و محبوب ترین پلتفرم خبری و آموزشی در زمینه فن آوری بلاکچین و ارز رمز ها را تاسیس کند.

در عرصه بین المللی، این تیم توانسته در زمینه مشاوره، طراحی، بازاریابی و استراتژی دسترسی به بازار های هدف و کامیونیتی ها به همکاری با پلتفرمهای پیشتاز در صنعت بلاکچین مانندِDecent ، Sophia TX ، Pascalcoin  بپردازد. همچنین به عنوان شریک و اسپانسر رسانه ای با کنفرانس های بین اللمللی همکاری داشته باشد که از میان آنها می توان به کنفرانس بین اللملی chainges  در آمستردام ، blockshow  در برلین و لاس وگاس و همایش بین المللی در مالتا اشاره کرد.

این تیم با توجه به استقبال گسترده کاربران از فناوری بلاکچین و درک ایشان از اهمیت ماینینگ و جایگاه و کاربرد محوری آن در این فناوری، به ایجاد یک گروه تخصصی برای استخراج رمز ارزها اقدام نمود و متعاقب امر، وب سایت minerscamp .net  به عنوان یک پلتفرم تخصصی استخراج رمز ارزها در ایران را به بازار معرفی کردند.

محور فعالیت

در حیطه ماینینگ، در میان دیگر فعالیت های مرتبط با صنعت بلاکچین، این تیم تخصصی قادر به ارائه خدمات مشاوره در خصوص موارد ذیل است:

  • طراحی ، نصب ، راه اندازی ، بهینه سازی و هوشمند سازی انواع فارم های ماینینگ در مقیاس های مختلف و نیز بهینه‌سازی فارمهای موجود با در نظر گرفتن شرایط جغرافیایی و نیازهای هر منطقه.
  • طراحی ، راه اندازی و بهینه سازی انواع دستگاه ها ماینینگ ایسیک و GPU  در بخش r&d
  • ارائه راهکار برای بیشینه سازی سودآوری از طریق محاسبات مالی و اقتصادی
  • هدایت و پذیرش سرمایه های خرد و کلان داخلی و خارجی برای ایجاد مجتمع های صنعتی ماینینگ متناسب با حجم سرمایه گذاری و محاسبه مهندسی هزینه های جانبی مانند برق و غیره.
  • طراحی و ساخت انواع تجهیزات جانبی دستگاه های ماینینگ و نیز تجهیزات هوشمندسازی وابسته به آن

 

آدرس ما در نقشه

برای ما پیامی ارسال کنید!

جزئیات تماس

آدرس :تهران – پاسداران -بالاتر از سه راه ضرابخانه – روبروی نگارستان دهم – پلاک ۱۶۲

شماره تماس : 02122889177

Email: info@minerscamp.net